Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Bytomskie
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Grafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPK

Aktualności

Komunikat

2012-08-31

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. informuje, że z powodu prac prowadzonych przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S. A. z siedzibą w Katowicach na magistralnej sieci wodociągowej będącej ich własnością, w kwadracie ulic: Żeromskiego, Piekarska, Północna, Witczaka - wystąpiło zmętnienie wody.
Służby techniczne BKP Sp. z o.o. po proceduralnym potwierdzeniu zgłoszeń przystąpiły do płukania wodociągowej sieci rozdzielczej w celu przywrócenia klarowności wody. W celu ukierunkowania działań służb technicznych w dalszym ciągu prosimy naszych Odbiorców o zgłaszanie do naszego Dyspozytora informacji o jakości dostarczanej wody.
W razie pytań prosimy kontaktować się z Dyspozytorem BPK Sp. z o. o. pod numerem telefonu 994 (bezpłatny) lub 32 396 71 74.

 

Lokalizacja na mapie

KOMUNIKAT

2012-08-28

Woda bezpieczna dla mieszkańców

W związku z wystąpieniem w dniach 21-22 sierpnia 2012 roku zmętnienia wody w dwóch bytomskich dzielnicach, tj. Rozbarku i Centrum, Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. informuje, że woda na terenie objętym zmętnieniem jest bezpieczna dla mieszkańców i spełnia wymagania zawarte w rozporządzeniu ministra zdrowia z dnia 29 marca 2007 roku wraz z późniejszymi zmianami w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Potwierdzają to wyniki badań wykonane przez dostawcę, czyli Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowicach, które to odpowiada za wystąpienie mętnej wody. Powodem zmętnienia było zwiększenie przepływu wody przez GPW S.A. w jego sieciach magistralnych.

GPW S.A. jest jedynym dostawcą wody zarówno dla naszego miasta, jak i miast ościennych.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z występowaniem mętnej wody.


 


Komunikat

2012-08-22

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. informuje, że z powodu prac prowadzonych przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S. A. z siedzibą w Katowicach na magistralnej sieci wodociągowej będącej ich własnością, na terenie dzielnic Bytomia: Centrum i Rozbark - wystąpiło  zmętnienie wody.
Służby techniczne BKP Sp. z o.o. po proceduralnym potwierdzeniu zgłoszeń oraz w uzgodnieniu z GPW S.A., przystąpiły do płukania wodociągowej sieci rozdzielczej w celu przywrócenia klarowności wody. W rejonach objętych zmętnieniem wody samochody służb technicznych BPK Sp z o.o. zapewniają zastępcze źródło poboru wody pitnej. Woda będzie dystrybuowana w kolejności ilości zgłoszeń telefonicznych. W celu ukierunkowania działań służb technicznych  w dalszym ciągu prosimy naszych Odbiorców o zgłaszanie do naszego Dyspozytora informacji o jakości dostarczanej wody.
W razie pytań prosimy kontaktować się z Dyspozytorem GPW S. A. w Katowicach pod numerem telefonu 32 603 86 01 lub z Dyspozytorem BPK Sp. z o. o. pod numerem telefonu 994 (bezpłatny) lub 32 396 71 74.

 


Komunikat

2012-08-21

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. informuje, że z powodu prac prowadzonych przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S. A. z siedzibą w Katowicach na magistralnej sieci wodociągowej będącej ich własnością, na terenie dzielnic Bytomia: Centrum i Rozbark - wystąpiło zmętnienie wody.
Służby techniczne BKP Sp. z o.o. po proceduralnym potwierdzeniu zgłoszeń oraz w uzgodnieniu z GPW S.A., przystąpiły do płukania wodociągowej sieci rozdzielczej w celu przywrócenia klarowności wody. W godzinach około południowych większość wodociągów rozdzielających była już przepłukana i zaczęła płynąć czysta woda. W celu ukierunkowania działań służb technicznych w dalszym ciągu prosimy naszych Odbiorców o zgłaszanie do naszego Dyspozytora informacji o jakości dostarczanej wody.
W razie pytań prosimy kontaktować się z Dyspozytorem GPW S. A. w Katowicach pod numerem telefonu 32 603 86 01 lub z Dyspozytorem BPK Sp. z o. o. pod numerem telefonu 994 (bezpłatny) lub 32 396 71 74.Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Bytom
Rozbudowa węzła produkcji biogazu i energii elektrycznej w Oczyszczalni Ścieków CENTRALNA w Bytomiu
BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ Z PRZYŁĄCZENIAMI W DZIELNICY  STOLARZOWICE, GÓRNIKI W BYTOMIU – część I i II

 

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
pl. Kościuszki 11
41-902 Bytom
tel.: (32) 39-67-100
fax: (32) 39-67-158
e-mail: bpk@bpk.pl
www.bpk.pl

NIP 626-000-28-26
REGON 270150701
KRS 0000016744
Sąd Rejonowy
Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wysokość kapitału zakładowego: 340 650 500,00 zł opłacony w całości
Konto: BZ WBK S.A. I o/Bytom 13109020110000000532061164


Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny i wykonanie strony www: Art4net s.c.