Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Bytomskie
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Grafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPK

Nagrody i wyróżnienia

Śląska Nagroda Jakości

Zdjęcie

Śląska Nagroda Jakości dla Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. jest laureatem Śląskiej Nagrody Jakości w kategorii średnie przedsiębiorstwo usługowe.

Spółka otrzymała nagrodę w maju 2010 roku.

Śląska Nagroda Jakości jest przyznawana w ramach najważniejszego konkursu jakościowego w regionie. Przyznaje ją Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Wyróżnienie potwierdziło wysoką jakość usług świadczonych przez Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Wojewody Śląskiego i Marszałka Województwa Śląskiego.

Spółka zgłosiła swoje uczestnictwo do konkursu jeszcze w 2009 roku. Potem rozpoczął się proces przygotowywania wszystkich potrzebnych dokumentów i szczegółowej samooceny. To oznacza, że w opracowaniu liczącym kilkadziesiąt stron spółka opisała wszystkie aspekty swojej działalności - między innymi kontakty z klientami, zarządzanie, inwestycje, wpływ na otoczenie. Następnie samoocenę przedsiębiorstwa porównywali z rzeczywistością audytorzy, którzy skontrolowali wszystkie działy firmy, sprawdzili jej funkcjonowanie, dokumenty, współpracę z otoczeniem, wpływ na społeczność lokalną, działalność branżową, a nawet satysfakcję pracowników i działalność zarządu. BPK podczas kontroli wypadło pozytywnie i kapituła podjęła decyzję o przyznaniu przedsiębiorstwu głównej nagrody.

BPK zabiegało o Śląską Nagrodę Jakości, ponieważ dzięki niej nie tylko może wspomóc budowę swojego wizerunku, ale także budzić większe zaufanie wśród mieszkańców, którym działalność firmy towarzyszy na co dzień. To przecież BPK każdego dnia dostarcza im wodę do domów, odprowadza ścieki, dba o bezpieczne składowanie odpadów i szerzy idee ekologii. Mieszkańcy muszą być pewni, że tak ważną działalnością zajmuje się kompetentna firma. Śląska Nagroda Jakości pozwoliła Bytomskiemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu to potwierdzić.

Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Bytom
Rozbudowa węzła produkcji biogazu i energii elektrycznej w Oczyszczalni Ścieków CENTRALNA w Bytomiu
BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ Z PRZYŁĄCZENIAMI W DZIELNICY  STOLARZOWICE, GÓRNIKI W BYTOMIU – część I i II

 

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
pl. Kościuszki 11
41-902 Bytom
tel.: (32) 39-67-100
fax: (32) 39-67-158
e-mail: bpk@bpk.pl
www.bpk.pl

NIP 626-000-28-26
REGON 270150701
KRS 0000016744
Sąd Rejonowy
Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wysokość kapitału zakładowego: 340 650 500,00 zł opłacony w całości
Konto: BZ WBK S.A. I o/Bytom 13109020110000000532061164


Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny i wykonanie strony www: Art4net s.c.