eBOK

Fundusze
unijne

Awaria na magistrali GPW

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach poinformowało o wystąpieniu awarii dnia 4.07.2024 na wodociągu DN 500 w Bytomiu Stolarzowicach w rejonie ul. Dąbrowa Miejska w związku z czym zmieniony zostanie kierunek zasilania dla dzielnicy Miechowice.

W związku z powyższym w dzielnicy Miechowice może nastąpić obniżenie wartości ciśnienia oraz pogorszenie parametrów jakościowych wody.

Za niedogodności z tym związane przepraszamy.

W przypadku jakichkolwiek utrudnień związanych z dostawą wody prosimy o kontakt z dyspozytorem BPK pod bezpłatnym nr 994 .

Prace zostały zakończone – awarię usunięto dnia 4.07.2024 w godzinach popołudniowych. Przywrócono pierwotny kierunek zasilania.

   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w informacji w zakresie ochrony danych osobowych

   

Rozmiar tekstu


Wersja kolorystyczna