Ważny komunikat

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników,  uprzejmie prosimy o załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Wszystkie dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej www.bpk.pl  w zakładce „Kontakt”. Klienci korzystający z bezpośredniej obsługi w Biurze Obsługi Klienta zobowiązani są do przestrzegania procedur związanych z utrzymaniem reżimu sanitarnego.

Płatności mogą Państwo dokonywać za pośrednictwem przelewów internetowych lub na poczcie, na numer rachunku wskazany na fakturze.

Ponadto informujemy, że w czasie trwania panedemi zostają wstrzymane prace eksploatacyjne, które nie są niezbędne do utrzymania prawidłowego funkcjonowania infrastruktury, np. wymiana wodomierzy, nie będą również dokonywane odczyty wodomierzy głównych.

W przypadku awarii prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32/3967174 lub pod bezpłatnym numerem 994, który jest czynny całą dobę.

Pragniemy zapewnić, że powyższa sytuacja nie wpłynie negatywnie na ciągłość dostaw wody i odbioru ścieków.

Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.