Ważny komunikat

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce od dnia 3 listopada 2020 r. zamknięte zostają Biuro Obsługi Klienta, Kasa oraz Kancelaria. w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników,  uprzejmie prosimy o załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Pisma można również składać w skrzynce mieszczącej się przy portierni w budynku głównym przy pl. T. Kościuszki 11. Wszystkie dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej www.bpk.pl  w zakładce „Kontakt” (link: https://bpk.pl/content/kontakt-z-dzialami-spolki). 

Płatności mogą Państwo dokonywać za pośrednictwem przelewów internetowych lub na poczcie, na numer rachunku wskazany na fakturze.

Ponadto informujemy, że w czasie trwania panedemi zostają wstrzymane prace eksploatacyjne, które nie są niezbędne do utrzymania prawidłowego funkcjonowania infrastruktury, np. wymiana wodomierzy, nie będą również dokonywane odczyty wodomierzy głównych.

W przypadku awarii prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32/3967174 lub pod bezpłatnym numerem 994, który jest czynny całą dobę.

Pragniemy zapewnić, że powyższa sytuacja nie wpłynie negatywnie na ciągłość dostaw wody i odbioru ścieków.

Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.