eBOK

Prace regulacyjne GPW S.A

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach poinformowało, że w związku z rewitalizacją i odbudową częściowo nieczynnej linii kolejowej 182 Tarnowskie Góry – Zawiercie oraz przebudową magistrali DN 800 w Miasteczku Śląskim zachodzi konieczność czasowego fragmentarycznego jej wyłączenia.

Prace związane z przebudową będą prowadzone od 09.05.2023 r. do 30.06.2023 r.

W związku z ww. pracami na sieci wodociągowej GPW S.A. Katowice może nastąpić obniżenie ciśnienia oraz pogorszenie parametrów jakościowych wody w dzielnicach Bytomia: Śródmieście, Rozbark, Łagiewniki oraz Szombierki.

Za niedogodności z tym związane przepraszamy.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z dyspozytorem BPK pod bezpłatnym numerem 994 lub dyspozytorem GPW pod numerem tel. 32 603 86 00.

UWAGA! Zgodnie z informacją przekazaną telefonicznie od Dyspozytora GPW prace regulacyjne rozpoczęły się w dniu 06.05.2023 r.

   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w informacji w zakresie ochrony danych osobowych

   

Rozmiar tekstu


Wersja kolorystyczna