Taryfy i Cenniki

eBOK

Taryfy

Nowa taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków w Bytomiu na lata 2024-2026

Zgodnie z decyzją Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, nowe stawki cen i opłat dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie gminy Bytom zaczną obowiązywać od dnia 4 stycznia 2024 r.

Data wprowadzenia nowych taryf nie jest zależna od Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, ani od władz miasta, a jest ściśle związana z datą wydania decyzji administracyjnej przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.

W pierwszym roku obowiązywania nowej taryfy stawka opłat wyniesie 7,68 zł brutto za 1 m3 wody, zaś za odprowadzanie ścieków – 12,53 zł brutto. W drugim roku obowiązywania taryfy stawka będzie wynosiła 8,16 zł za 1 m3 wody i 12,87 zł za 1 m3 odprowadzanych ścieków, natomiast w trzecim roku odpowiednio – 8,46 zł i 12,90 zł.


Pełny tekst taryfy załączono poniżej.

Link do Decyzja GL.RZT.70.126.2023

Cennik usług dodatkowych świadczonych przez Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Cennik usług laboratorium:

   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w informacji w zakresie ochrony danych osobowych

   

Rozmiar tekstu


Wersja kolorystyczna