eBOK

Poprawa ergonomii pracy współfinansowana ze środków unijnych
Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 pn.: „Poprawa ergonomii pracy pracowników BPK Sp. z o.o. – Etap II”.

Celem projektu jest poprawa ergonomii miejsc pracy oraz ograniczenie zdrowotnych czynników ryzyka w BPK Sp. z o.o. poprzez kompleksowe wsparcie obejmujące realizację działań szkoleniowych oraz modernizację ergonomii stanowisk pracy dla 93 pracowników (54 kobiet, 39 mężczyzn), w tym 18 osób w wieku powyżej 50 lat.

Projekt przyczyni się do przeciwdziałania bierności zawodowej ze względu na stan zdrowia i wydłużenie aktywności zawodowej pracowników BPK Sp. z o.o. poprzez realizację kompleksowego wsparcia zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami i specyfiką stanowisk pracy, w tym realizację komponentu edukacyjno-informacyjnego (działania świadomościowe) oraz komponentu związanego z modernizacją stanowisk pracy (działania prewencyjne).

Beneficjent: Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Całkowita wartość projektu: 309 562,50 zł.

Dofinansowanie Europejski Fundusz Społeczny: 263 128,12 .

Okres realizacji: 01.09.2023 r. – 30.11.2023 r.

   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w informacji w zakresie ochrony danych osobowych

   

Rozmiar tekstu


Wersja kolorystyczna