eBOK

Fundusze
unijne

KOMUNIKAT

AKTUALIZACJA: Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. informuje, że uzyskane wyniki przeprowadzonych na zlecenie BPK Sp. z o.o. badań fizykochemicznych oraz mikrobiologicznych próbek wody pobranej w ośmiu punktach zgodności w dniu 13.11.2023 r. spełniają wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości  wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

AKTUALIZACJA: Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. informuje, że uzyskane od GPW S.A. wyniki przeprowadzonych badań fizykochemicznych próbek wody pobranej w studniach zakupowych w dniu 8.11.2023 r. nie wykazały już przekroczeń wartości dopuszczanych parametrów. 

W związku z wystąpieniem awarii na wodociągu DN600 należącym do GPW S.A. Katowice w dniu 7-8 listopada 2023 r. może nastąpić obniżenie ciśnienia oraz pogorszenie parametrów jakościowych wody w dzielnicach: Śródmieście, Arki Bożka, Łagiewniki, Rozbark. Za niedogodności z tym związane przepraszamy. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Dyspozytorem BPK pod bezpłatnym numerem 994.

   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w informacji w zakresie ochrony danych osobowych

   

Rozmiar tekstu


Wersja kolorystyczna