eBOK

Fundusze
unijne

Wypełnij ankietę! Załatwianie spraw w BPK może być łatwiejsze.

ZYCIEBYTOMSKIE_bpk

Dzięki rozwojowi usług cyfrowych wiele spraw może przebiegać sprawniej, bez wychodzenia z domu i o dowolniej porze dnia. Aby wdrożyć nowe narzędzia cyfrowe Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne przygotowuje się do udziału w programie FESL.01.04 Cyfryzacja administracji publicznej. W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem dokumentacji projektowej przygotowaliśmy ankietę, której wyniki będą punktem wyjścia do analizy potrzeb klientów BPK. Wyniki ankiety są koniecznym elementem dokumentacji projektowej, bowiem już na etapie przygotowania do projektu obligatoryjnym warunkiem wsparcia jest zidentyfikowanie przez wnioskodawcę grupy potencjalnych użytkowników i przeprowadzenie analizy ich potrzeb.

Do programu można zgłaszać trzy typu projektów: cyfryzacja procesów back-office w podmiotach świadczących usługi publiczne oraz elementy smart city; tworzenie i rozwój e-usług publicznych; digitalizacja i udostępnienie danych. Termin rozpoczęcia naboru wniosków aplikacyjnych oraz szczegółowy regulamin programu nie zostały jeszcze ogłoszone. Wstępnie BPK chce wnioskować m.in. o dofinansowanie do rozbudowy systemu telekomunikacyjnego i systemu do zarządzania siecią wod.-kan., zintegrowanie posiadanych systemów oraz zakup wodomierzy i nakładek do odczytu radiowego. Ostateczny zakres zależał będzie od zapisów regulaminu programu.

Jeżeli zależy Ci na tym, abyś jak największą liczbę spraw mógł załatwić online, prosimy o wypełnienie ankiety, w której przedstawisz nam swoje oczekiwanie związane z rozwojem cyfryzacji w BPK. Aby przejść do ankiety kliknij TUTAJ.

   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w informacji w zakresie ochrony danych osobowych

   

Rozmiar tekstu


Wersja kolorystyczna