eBOK

PSZOK poleca się na wiosenne porządki

BPK Bytom PSZOK

Wiosenna aura sprzyja pracom porządkowym. To także czas wymiany opon oraz idealna pora na prace remontowe. Niepotrzebny sprzęt domowy, zbędne meble, stare opony czy odpady poremontowe oddaj do punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych.

Na terenie Bytomia PSZOK prowadzi Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Mieszkańcy mogą oddać tam odpady komunalne, zbierane selektywnie, wytworzone w związku z zamieszkiwaniem nieruchomości, co do której jej właściciel złożył deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Aktualnie do PSZOK przyjmowane są między innymi: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, baterie, akumulatory, opony, chemikalia, papier, metale, szkło, tworzywa sztuczne, odpady poremontowe. Wkrótce mieszkańcy Bytomia będą mogli oddać do punktu kolejne frakcje odpadów. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. wystąpi o poszerzenie listy rodzajów przyjmowanych odpadów do PSZOK. Po uzyskaniu stosownej decyzji będzie można dostarczać tam także odpady kuchenne ulegające biodegradacji, oleje i tłuszcze jadalne, odpady z żelaza, miedzi, cynk i aluminium oraz odzież i tekstylia.

Więcej informacji na temat działalności PSZOK znajdziesz tutaj

   

Serwis używa plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w informacji w zakresie ochrony danych osobowych

   

Rozmiar tekstu


Wersja kolorystyczna